Dofinansowania

Organizacja transportu eksponatów i stoisk targowych

Sukces odniesiony na targach w dużej mierze zależy od tego, co na stoisku wystawienniczym zaprezentujemy uczestnikom imprezy. Zarówno wygląd stoiska, jak i dostępne na nim materiały, eksponaty oraz gadżety bezpośrednio zadecydują o atrakcyjności prezentacji firmy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza wtedy, kiedy marka nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalna na arenie międzynarodowej i sama jej nazwa nie przyciągnie do niej obecnych na targach potencjalnych klientów, kontrahentów czy współpracowników. Dlatego oferujemy kompleksowy transport i spedycję eksponatów na targi, w którym znajduje się również profesjonalna obsługa celna.

transport eksponatów na targi - obsługa celna za granicą

Organizacja transportu eksponatów na targi – EURO TARGI

Transport i spedycja eksponatów na targi służy nie tylko estetyce stoiska firmy, ale przede wszystkim jego funkcjonalności. Prawidłowe rozmieszczenie materiałów i produktów może korzystnie wpłynąć na efektywność targowej autopromocji firmy i zwiększyć zainteresowanie stoiskiem uczestników imprezy. Organizacja transportu eksponatów na targi dotyczy nie tylko ustalenia, co trzeba przewieźć, ale również kwestii jak to bezpiecznie i sprawnie zrobić. Dobór środka transportu, zabezpieczeń czy opakowań jest w tym przypadku niezwykle istotny. Pracownicy EURO TARGI posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz umiejętności, aby zapewnić Państwa firmie skuteczny transport i spedycję eksponatów na targi. Nasza usługa organizacji transportu i spedycji eksponatów na targi obejmuje:

  • zaplanowanie i wykonanie transportu zagranicznego (kwestie logistyczno-spedycyjne)
  • dostarczenie eksponatów na targi (bezpośrednio na stoisko) i odbiór po ich zakończeniu
  • prace rozładunkowo-załadunkowe
  • informowanie o warunkach transportu oraz przepisach celnych
  • pełną obsługę celną.

Wybierając EURO TARGI, zyskują Państwo pewność, że wszystkie materiały i towary zostaną przewiezione w sposób bezpieczny, zgodny z prawem oraz na czas znajdą się na stoisku Państwa firmy. Nasza organizacja transportu i spedycji eksponatów na targi zawiera również kompleksowy przewóz powrotny.

obsługa celna za granicą - transport stoisk targowych i eksponatów

Obsługa celna a targi zagraniczne

Transport i spedycja eksponatów na targi zagraniczne wiąże się z wieloma formalnościami dotyczącymi przewozu międzynarodowego, w tym z odprawą celną w krajach poza UE. Niedopełnienie wymagań, złożenie niekompletnej dokumentacji lub nieuiszczenie odpowiednich opłat może skutkować blokadą transportu eksponatów. Dlatego tak ważna jest profesjonalna organizacja transportu i spedycji eksponatów na targi, w której skład wchodzi obsługa celna zagranicą. Firma EURO TARGI oferuje fachową pomoc przy obsłudze celnej zarówno na terenie kraju, jak i na granicach innych państw. Obsługa celna dotyczy:

  • kompletacji niezbędnych dokumentów
  • opłaty ceł i podatków
  • formalności podczas odprawy celnej
  • odpowiednich zabezpieczeń celnych
  • wsparcie oraz bieżące informowanie na każdym etapie obsługi.

Transport i spedycja eksponatów na targi z firmą EURO TARGI

Jako doświadczona firma od wielu lat oferujemy fachową organizację transportu i spedycji eksponatów na targi za granicą. W naszej ofercie znajduje się zarówno przewóz i rozładunek, jak i obsługa celna oraz załadunek i transport powrotny. Dzięki temu w pełni skoncentrują się Państwo  na efektywnej prezentacji oraz maksymalnym wykorzystaniu pobytu na targach – pozostałe kwestie logistyczne czy transportowe mogą bez obaw powierzyć Państwo naszej firmie.

Kontakt

więcej

przysługującego mi prawa wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania bądź usunięcia.

więcej

bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

TARGI

tel. 608 362 626, urszula.viest@eurotargi.pl

W związku z Covid- 19, terminy targów ulegają ciągłym zmianom, aby uzyskać aktualne informacje prosimy o kontakt.

SZKOLENIA I  e-DORADZTWO

tel: 605 044 690,  info@eurotargi.pl

DOTACJE

tel. 887 304 305, targi@eurotargi.pl

tel. 885 407 408, eurotargi@eurotargi.pl
dorota@eurotargi.pl

AUDYT FINANSOWY

tel. 607 218 182, dorota@eurotargi.pl

TRANSPORT

885 405 406, transport@eurotargi.pl

ZABUDOWA STOISK

tel. 608 362 626, urszula.viest@eurotargi.pl
Tel. 795 999 240, office@eurotargi.pl

Biuro Promocji Exportu "EURO-TARGI"
ul. Jagiellońska 78 p. 3.3., 03-301 Warszawa