Dofinansowania

Jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własny biznes? Chcesz pozyskać nowych kontrahentów, a także zaistnieć w świadomości rynkowej konkurencji? Zacznij swój sukces od targów! Organizacja wystąpień targowych to coś, w czym nasza firma specjalizuje się od lat. EURO TARGI z sukcesami planują i przygotowują wystąpienia swoich klientów na najbardziej renomowanych targach biznesowych z różnych branż, nie tylko w Europie, ale i na świecie. Bazując na bogatym, międzynarodowym doświadczeniu wybieramy imprezę, która najlepiej spełni oczekiwania naszych klientów. Nasza organizacja wystąpień targowych to kompleksowa usługa – zapewniamy nie tylko dopełnienie wszystkich kwestii formalnych oraz organizacyjnych, ale również pomoc w wyborze optymalnej strategii i formy promocji. Organizacja wystąpień targowych i organizacja targów za granicą z firmą EURO TARGI to sprawdzony sposób na międzynarodowy sukces Twojego biznesu!

organizacja wystąpień targowych

Pasja, doświadczenie, zaufanie

W firmie EURO TARGI posiadamy 20-letnie doświadczenie w organizacji wystąpień targowych dla polskich przedsiębiorców. Dzięki tak bogatemu portfolio wiemy, że zawsze jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią imprezę targową dla naszego klienta, która będzie dopasowana do potrzeb i oferty jego biznesu. Organizacja wystąpień targowych to nie tylko nasza praca – to nasza pasja. Profesjonalizm i zaangażowanie sprawiło, że EURO TARGI jest firmą cieszącą się zaufaniem zarówno klientów, jak i  partnerów biznesowych. Na współpracę z nami zdecydowało się nie tylko wiele rodzimych firm, ale również zagraniczni liderzy w organizacji targów. Oferowana przez nas kompetentna organizacja targów za granicą jest możliwa właśnie dzięki byciu wyłącznym polskim przedstawicielem wielu imprez wystawienniczych w Europie i na świecie.

Organizacja wystąpień targowych – o czym trzeba pamiętać?

Organizacja wystąpień targowych to nie tylko kwestia bycia na liście wystawców czy wykupienia i organizacji przestrzeni targowej. Zaprezentowanie się na zagranicznej imprezie wystawienniczej wiąże się również z usługami technicznymi, dokumentacją targową, odpowiednią reklamą i promocją, dostarczeniem eksponatów na stoisko targowe, a także z tak prozaicznymi czynnościami jak rezerwacja lotu czy hotelu. Decydując się na usługę organizacji wystąpień targowych z firmą EURO TARGI nie musisz pamiętać o niczym – to my pamiętamy i załatwiamy wszystko za Ciebie! Dzięki doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi, nasza organizacja wystąpień targowych to  całościowa usługa, dzięki której zadbasz nie tylko o świetną prezentację biznesu na renomowanych targach, ale również zyskasz dobrze zorganizowany czas, maksymalnie wykorzystując czas biznesowego wyjazdu.

 organizacja wystąpień targowych za granicą

Kompleksowa organizacja targów za granicą

Organizacja targów za granicą to nasz konik. Z sukcesem zajęliśmy się do tej pory organizacją wystąpień targowych, wynajmując ponad 580 000 tys., m2 powierzchni targowej na cenionych imprezach w takich miastach jak m.in.:

  • Londyn
  • Oslo
  • Dubaj
  • Tokio
  • Nowy Jork,
  • Sydney
  • Paryż
  • Frankfurt, Kolonia
  • Mediolan
  • Moskwa

i wiele innych

Organizacja targów za granicą jest dla wystawcy dużym przedsięwzięciem, dlatego nasi klienci mogą liczyć na pomoc i wsparcie we wszystkich aspektach związanych z wystąpieniem na targach. Zapewniamy wynajem powierzchni targowych, hostess i tłumaczy, projekt i wykonanie stanowiska wystawienniczego, udział w konferencjach oraz prezentacjach, a także organizację samego dojazdu (zarówno osób, jak i eksponatów) i pobytu. Wyszukanie dobór partnerów biznesowych a także zaproszenie ich do odwiedzenia stoiska wystawcy nie stanowi dla nas żadnego problemu co przekłada się na pozyskanie nowych zamówień i sukces rynkowy przedsiębiorstwa. Marzysz o wystąpieniu na targach? Zaufaj specjalistom i zrób to z firmą EURO TARGI!

Kontakt

więcej

przysługującego mi prawa wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania bądź usunięcia.

więcej

bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

TARGI

tel. 608 362 626, urszula.viest@eurotargi.pl

W związku z Covid- 19, terminy targów ulegają ciągłym zmianom, aby uzyskać aktualne informacje prosimy o kontakt.

SZKOLENIA I  e-DORADZTWO

tel: 605 044 690,  info@eurotargi.pl

DOTACJE

tel. 887 304 305, targi@eurotargi.pl

tel. 885 407 408, eurotargi@eurotargi.pl
dorota@eurotargi.pl

AUDYT FINANSOWY

tel. 607 218 182, dorota@eurotargi.pl

TRANSPORT

885 405 406, transport@eurotargi.pl

ZABUDOWA STOISK

tel. 608 362 626, urszula.viest@eurotargi.pl
Tel. 795 999 240, office@eurotargi.pl

Biuro Promocji Exportu "EURO-TARGI"
ul. Jagiellońska 78 p. 3.3., 03-301 Warszawa